ПРО НАС

Телефон для довідок

+38 099 55 99 143

Хто ми є

VERTICAL займається продажем, монтажем і обслуговуванням ліфтів. У тісному партнерському співробітництву з лідерами європейського ринку ліфтів ми пропонуємо установку великого спектру продукції:

Розробка проектної документації; продаж та монтаж пасажирських і вантажних ліфтів, встановлення ескалаторів і травелаторів; доставка та монтаж лікарняних та інвалідних ліфтів; подальше гарантійне, сервісне та після гарантійне технічне обслуговування ліфтового господарства. Гарантія на ліфт надається строком не менше п’яти років, монтаж – два роки, диспетчеризація ліфтів; монтаж метало каркасних шахт.

Наші конструктори постійно впроваджують у виробництво сучасні технічні рішення, спрямовані на задоволення найвибагливіших вимог замовників.

 

VERTICAL

Фахівці підприємства здійснюють якісний щомісячний огляд, ремонт і обслуговування ліфтів та ліфтового обладнання.

Технічне обслуговування ліфтів і їх діагностика реалізуються відповідно до певної технічною документацією по ремонту та технічного обслуговування ліфтів (від заводу виробника ліфтового обладнання), а також у відповідності з технічним регламентом «Про безпеку ліфтів».

Максимальне задоволення потреб клієнтів в ліфтовому обладнанні.

Основний напрямок діяльності компанії – розробка, конструювання, продаж, монтаж ліфтового обладнання і підтримка клієнтів компанії на всіх етапах співпраці.

Числа говорять самі за себе

0 +
Задоволені клієнти
0
Роки досвіду
0
Завершені проекти

В результаті Ви отримаєте консультацію, розрахунок вартості та пропозицію, від якої відмовитися неможливо

Обладнення, яке постачає компанія відповідає високим критеріям якості для своїх цінових сегментів. І саме прагнення наших фахівців надати кращі рішення для кожного клієнта обумовлює даний вибір виробників, які відповідають таким критеріям як багаторічний досвід роботи на світовому ринку, якість, надійність, універсальність і ремонтопридатність обладнання

Крім того, ми проводимо ремонт, модернізацію, диспетчеризацію та обслуговування ліфтового обладнання, здійснюємо навчання персоналу правилам експлуатації та дотримання техніки безпеки. Ми співпрацюємо з провідними світовими виробниками вантажопідйомної техніки, а також самостійно здійснюємо проектні і будівельні роботи.

Гордість нашої компанії - унікальна система менеджменту якості виконаних робіт